Dette er en oversikt for deg som skal booke mer enn 1 plass og ønsker å unngå krasj, bruk pilene under for å navigere til riktig dato og se hvilke plasser som er ledig. Gå til Booking sida her Booking

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tor 22 Apr
kl 18:30 - 20:30
Matt Utheim Brown - 2 timer
Fre 23 Apr
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 23 Apr
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 23 Apr
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 23 Apr
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 23 Apr
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 23 Apr
kl 11:30 - 12:30
Olaug - 1 time
Fre 23 Apr
kl 17:30 - 19:30
Paulius Stakonis - 2 timer
Man 26 Apr
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 26 Apr
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 26 Apr
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 26 Apr
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 26 Apr
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 28 Apr
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 28 Apr
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 28 Apr
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 28 Apr
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 28 Apr
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 30 Apr
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 30 Apr
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 30 Apr
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 30 Apr
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 30 Apr
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 3 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 3 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 3 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 3 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 3 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 5 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 5 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 5 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 5 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 5 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 7 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 7 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 7 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 7 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 7 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 10 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 10 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 10 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 10 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 10 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 12 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 12 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 12 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 12 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 12 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 14 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 14 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 14 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 14 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 14 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 17 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 17 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 17 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 17 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 17 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 19 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 19 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 19 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 19 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 19 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 21 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 21 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 21 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 21 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 21 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 24 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 24 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 24 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 24 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 24 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 26 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 26 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 26 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 26 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 26 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 28 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 28 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 28 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 28 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 28 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 31 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 31 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 31 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 31 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 31 Mai
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 2 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 2 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 2 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 2 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 2 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 4 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 4 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 4 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 4 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 4 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 7 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 7 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 7 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 7 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 7 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 9 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 9 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 9 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 9 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 9 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 11 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 11 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 11 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 11 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 11 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 14 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 14 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 14 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 14 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 14 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 16 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 16 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 16 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 16 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 16 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 18 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 18 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 18 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 18 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 18 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 21 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 21 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 21 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 21 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 21 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 23 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 23 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 23 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 23 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 23 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 25 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 25 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 25 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 25 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 25 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 28 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 28 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 28 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 28 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 28 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 30 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 30 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 30 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 30 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 30 Jun
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 2 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 2 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 2 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 2 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 2 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 5 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 5 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 5 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 5 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 5 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 7 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 7 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 7 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 7 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 7 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 9 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 9 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 9 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 9 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 9 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 12 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 12 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 12 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 12 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 12 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 14 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 14 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 14 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 14 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 14 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 16 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 16 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 16 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 16 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 16 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 19 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 19 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 19 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 19 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Man 19 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 21 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 21 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 21 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 21 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Ons 21 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 23 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Fre 23 Jul
kl 10:30 - 11:30
Vask
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man 1 Feb
kl 19:30 - 21:00
Evalill Ommedal Aa - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Man 1 Feb
kl 19:30 - 21:00
Matilde Aa Berge - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Man 1 Feb
kl 19:30 - 21:00
Andreas Ommedal Aa - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Man 1 Feb
kl 19:00 - 20:30
rogalewski86@gmail.com - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Man 1 Feb
kl 18:30 - 20:00
Tomasz Lezon - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Man 1 Feb
kl 18:00 - 19:00
André - 1 time
  Les mer  
Man 1 Feb
kl 15:00 - 16:00
Kristiane Utheim Brown - 1 time
  Les mer  
Man 1 Feb
kl 11:30 - 12:30
Olaug - 1 time
  Les mer  
Man 1 Feb
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Man 1 Feb
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Man 1 Feb
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Man 1 Feb
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Man 1 Feb
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Søn 31 Jan
kl 21:00 - 23:00
Viljar Maritsson Grøneng - 2 timer
  Les mer  
Søn 31 Jan
kl 21:00 - 23:00
Viljar Maritsson Grøneng - 2 timer
  Les mer  
Søn 31 Jan
kl 21:00 - 23:00
Viljar Maritsson Grøneng - 2 timer
  Les mer  
Søn 31 Jan
kl 14:00 - 16:00
Patryk Melcer - 2 timer
  Les mer  
Søn 31 Jan
kl 14:00 - 15:00
André - 1 time
Nice   Les mer  
Søn 31 Jan
kl 12:00 - 13:00
André - 1 time
Flytta fram frå 1400   Les mer  
Søn 31 Jan
kl 11:00 - 12:30
Ida Eikenes - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 31 Jan
kl 11:00 - 12:00
Anders Ommedal - 1 time
  Les mer  
Søn 31 Jan
kl 09:00 - 10:30
Evalill Ommedal aa - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 31 Jan
kl 09:00 - 10:30
Andreas Ommedal Aa - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 31 Jan
kl 09:00 - 10:30
Matilde Aa Berge - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 31 Jan
kl 07:30 - 09:00
Marit Straume - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 31 Jan
kl 07:30 - 09:00
Torstein - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 31 Jan
kl 07:30 - 09:00
Hanna Ommedal Aa - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 29 Jan
kl 20:00 - 22:00
Viljar Maritsson Grøneng - 2 timer
  Les mer  
Fre 29 Jan
kl 20:00 - 22:00
Viljar Maritsson Grøneng - 2 timer
  Les mer  
Fre 29 Jan
kl 20:00 - 22:00
Viljar Maritsson Grøneng - 2 timer
  Les mer  
Fre 29 Jan
kl 19:30 - 20:30
Ida eikenes - 1 time
  Les mer  
Fre 29 Jan
kl 19:30 - 20:30
Anders Ommedal - 1 time
  Les mer  
Fre 29 Jan
kl 18:00 - 20:00
Patryk Melcer - 2 timer
  Les mer  
Fre 29 Jan
kl 17:30 - 18:30
Matt Utheim Brown - 1 time
  Les mer  
Fre 29 Jan
kl 17:30 - 18:30
Kristiane Utheim Brown - 1 time
  Les mer  
Fre 29 Jan
kl 15:30 - 17:00
Tomasz Lezon - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 29 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Fre 29 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Fre 29 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Fre 29 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Fre 29 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 27 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 27 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 27 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 27 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 27 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Man 25 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Man 25 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Man 25 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Man 25 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Man 25 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Fre 22 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Fre 22 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Fre 22 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Fre 22 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Fre 22 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 20 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 20 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 20 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 20 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 20 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Man 18 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Man 18 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Man 18 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Man 18 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Man 18 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Fre 15 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Fre 15 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Fre 15 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Fre 15 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Fre 15 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 13 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 13 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 13 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 13 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 13 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Man 11 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Man 11 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Man 11 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Man 11 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Man 11 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Fre 8 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Fre 8 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Fre 8 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Fre 8 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Fre 8 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 6 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 6 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 6 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 6 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 6 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Man 4 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Man 4 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Man 4 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Man 4 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Man 4 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Søn 3 Jan
kl 20:00 - 21:30
Kent Ove Sæten - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 3 Jan
kl 20:00 - 21:30
Kjartan Aa Berge - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 3 Jan
kl 16:00 - 18:00
Viljar Maritsson Grøneng - 2 timer
  Les mer  
Søn 3 Jan
kl 16:00 - 18:00
Viljar Maritsson Grøneng - 2 timer
  Les mer  
Søn 3 Jan
kl 16:00 - 18:00
Viljar Maritsson Grøneng - 2 timer
  Les mer  
Søn 3 Jan
kl 08:00 - 09:30
Andreas Ommedal Aa - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 3 Jan
kl 08:00 - 09:30
Hanna Ommedal Aa - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 3 Jan
kl 08:00 - 09:30
Torstein Straume - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 3 Jan
kl 08:00 - 09:30
Marit Straume - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 3 Jan
kl 08:00 - 09:30
Evalill Ommedal Aa - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Lør 2 Jan
kl 22:00 - 23:30
Kent Ove Sæten - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Lør 2 Jan
kl 14:00 - 15:30
Kjartan Aa Berge - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Lør 2 Jan
kl 13:00 - 14:30
Pernille Stenberg - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Lør 2 Jan
kl 13:00 - 14:30
Marius Rygg - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Lør 2 Jan
kl 12:30 - 14:00
Kristiane Utheim Brown - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 1 Jan
kl 19:00 - 20:30
Ole Jonny Gjengedal - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 1 Jan
kl 17:00 - 18:30
Torleiv Straume Jr - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 1 Jan
kl 14:00 - 15:30
Kjartan Aa Berge - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 1 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Fre 1 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Fre 1 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Fre 1 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Fre 1 Jan
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Fre 1 Jan
kl 07:00 - 09:00
Andreas Ommedal Aa - 2 timer
  Les mer  
Fre 1 Jan
kl 07:00 - 09:00
Marit Straume - 2 timer
  Les mer  
Fre 1 Jan
kl 07:00 - 09:00
Hanna Ommedal Aa - 2 timer
  Les mer  
Tor 31 Des 2020
kl 16:00 - 18:00
Matt Utheim Brown - 2 timer
  Les mer  
Tor 31 Des 2020
kl 15:00 - 17:00
Viljar Maritsson Grøneng - 2 timer
  Les mer  
Tor 31 Des 2020
kl 15:00 - 17:00
Viljar Maritsson Grøneng - 2 timer
  Les mer  
Tor 31 Des 2020
kl 15:00 - 17:00
Viljar Maritsson Grøneng - 2 timer
  Les mer  
Tor 31 Des 2020
kl 12:00 - 13:00
Pernille Stenberg - 1 time
  Les mer  
Tor 31 Des 2020
kl 12:00 - 13:00
Marius Rygg - 1 time
  Les mer  
Tor 31 Des 2020
kl 11:30 - 12:30
Kristiane Utheim Brown - 1 time
  Les mer  
Ons 30 Des 2020
kl 20:00 - 21:30
Kent Ove Sæten - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Ons 30 Des 2020
kl 18:30 - 20:00
Marius Rygg - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Ons 30 Des 2020
kl 18:30 - 20:00
Kristiane Utheim Brown - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Ons 30 Des 2020
kl 18:30 - 20:00
Pernille Stenberg - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Ons 30 Des 2020
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 30 Des 2020
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 30 Des 2020
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 30 Des 2020
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 30 Des 2020
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Tir 29 Des 2020
kl 21:00 - 22:30
Torleiv Straume Jr - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tir 29 Des 2020
kl 20:00 - 22:00
Kent Ove Sæten - 2 timer
  Les mer  
Tir 29 Des 2020
kl 16:30 - 18:00
Malin Sofie Rønnekleiv - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tir 29 Des 2020
kl 16:30 - 18:00
Astri Marie Rønnekleiv - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tir 29 Des 2020
kl 16:30 - 18:00
Ottar Erik Rønnekleiv - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tir 29 Des 2020
kl 14:30 - 16:00
Kjartan Aa Berge - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tir 29 Des 2020
kl 13:30 - 15:00
Marius Rygg - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tir 29 Des 2020
kl 13:30 - 15:00
Pernille Stenberg - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tir 29 Des 2020
kl 12:00 - 13:30
Olaug - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tir 29 Des 2020
kl 10:30 - 12:00
Ole Jonny Gjengedal - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Man 28 Des 2020
kl 20:00 - 21:00
Marius Rygg - 1 time
  Les mer  
Man 28 Des 2020
kl 20:00 - 21:00
Pernille Stenberg - 1 time
  Les mer  
Man 28 Des 2020
kl 16:30 - 18:00
Anton Aa - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Man 28 Des 2020
kl 14:30 - 15:30
Vask
  Les mer  
Man 28 Des 2020
kl 14:30 - 15:30
Vask
  Les mer  
Man 28 Des 2020
kl 14:30 - 15:30
Vask
  Les mer  
Man 28 Des 2020
kl 14:30 - 15:30
Vask
  Les mer  
Man 28 Des 2020
kl 14:30 - 15:30
Vask
  Les mer  
Man 28 Des 2020
kl 11:30 - 13:00
viljar - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Man 28 Des 2020
kl 11:30 - 13:00
Viljar, Asgrim, Kornelius - 1 time og 30 min.
tre personar   Les mer  
Man 28 Des 2020
kl 11:30 - 13:00
asgrim - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Man 28 Des 2020
kl 11:30 - 13:00
Torgier Grøneng - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Man 28 Des 2020
kl 07:30 - 08:30
Marit Straume - 1 time
  Les mer  
Man 28 Des 2020
kl 07:30 - 08:30
Torstein Straume - 1 time
  Les mer  
Man 28 Des 2020
kl 07:30 - 08:30
Andreas ommedal Aa - 1 time
  Les mer  
Søn 27 Des 2020
kl 18:00 - 19:30
Ottar Erik Rønnekleiv - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 27 Des 2020
kl 15:00 - 17:00
Marius Rygg - 2 timer
  Les mer  
Søn 27 Des 2020
kl 15:00 - 17:00
Pernille Stenberg - 2 timer
  Les mer  
Søn 27 Des 2020
kl 13:00 - 14:30
Kjartan Aa Berge - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 27 Des 2020
kl 07:00 - 08:30
Torstein Straume - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 27 Des 2020
kl 07:00 - 08:30
Marit Straume - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Lør 26 Des 2020
kl 21:00 - 22:30
asgrim - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Lør 26 Des 2020
kl 20:30 - 22:00
Torgier Grøneng - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Lør 26 Des 2020
kl 13:30 - 15:00
Magni Aa Berge - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Lør 26 Des 2020
kl 13:30 - 15:00
Kjartan Aa Berge - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Lør 26 Des 2020
kl 13:00 - 14:30
Kristiane Utheim Brown - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Lør 26 Des 2020
kl 13:00 - 14:30
Matt Utheim Brown - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Lør 26 Des 2020
kl 12:00 - 13:30
Malin Sofie Rønnekleiv - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Lør 26 Des 2020
kl 12:00 - 13:30
Ottar Erik Rønnekleiv - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Lør 26 Des 2020
kl 12:00 - 13:30
Astri Marie Rønnekleiv - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Lør 26 Des 2020
kl 10:30 - 12:00
Olaug - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Lør 26 Des 2020
kl 09:00 - 10:30
Hubert Lewkowicz - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 25 Des 2020
kl 21:00 - 22:30
Torleiv Straume Jr - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 25 Des 2020
kl 21:00 - 22:30
Marit Straume - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 25 Des 2020
kl 14:00 - 15:30
Ole Jonny Gjengedal - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 25 Des 2020
kl 12:30 - 14:00
Matt Utheim Brown - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 25 Des 2020
kl 12:30 - 14:00
Kristiane Utheim Brown - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 25 Des 2020
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Fre 25 Des 2020
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Fre 25 Des 2020
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Fre 25 Des 2020
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 23 Des 2020
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 23 Des 2020
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 23 Des 2020
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 23 Des 2020
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 23 Des 2020
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Ons 23 Des 2020
kl 09:30 - 10:30
Bjørn Petter Rygg - 1 time
  Les mer  
Man 21 Des 2020
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Man 21 Des 2020
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Man 21 Des 2020
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Man 21 Des 2020
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Man 21 Des 2020
kl 10:30 - 11:30
Vask
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline